Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Nauczycieli zainteresowanych kształceniem w zawodach motoryzacyjnych zapraszamy na spotkanie z p. Markiem Zalewskim, autorem podstaw programowych i podręczników. Temat spotkania: „Organizacja pracy z uczniem w zawodach motoryzacyjnych”

Nauczycieli zainteresowanych kształceniem w zawodach motoryzacyjnych zapraszamy na spotkanie z p. Markiem Zalewskim, autorem podstaw programowych i podręczników. Temat spotkania: „Organizacja pracy z uczniem w zawodach motoryzacyjnych”. Spotkanie odbędzie się w sali nr 46 o godz. 16.30.

Wcześniej, o godz. 15.oo, odbędzie się  spotkanie Klubu doradcy i lidera kształcenia zawodowego, na które serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli kształcenia zawodowego. Program spotkania:

• informacja o nowych aktach prawnych dotyczących kształcenia zawodowego
  • działania nauczycieli kształcenia zawodowego związane z monitorowaniem realizowania podstawy programowej kształcenia w zawodach
  • tworzenie mapy kształcenia w zawodzie na potrzeby monitorowania
  • sprawy bieżące i plan pracy na rok szkolny 2015/16.

Maria Kaczmarek i Jerzy Kropka
e-mail       zawodowe@womkat.edu.pl